Fullstack .Net Developer (Vue.js) _

Nr ref.: 8323/MD

Opis stanowiska

  • Praca nad rozwiązaniami typu CRM w obszarze sprzedażowym
  • Praca w zespole scrumowym
  • Współpraca z Analitykami, Architektami, Zespołem Developerów

Wymagania

  • Około 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość C#, ASP.NET MVC, Entity Framework, WCF , T-SQL, JavaScript/TypeScript, Vue.js, Git, MS SQL Server
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych, integracyjnych oraz interfejsu użytkownika

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_

Konferencje
Wynagrodzenie 16 500 – 20 000
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Obszar bankowość
Start ASAP
Język angielski - B1