PL/SQL Developer (100 % praca zdalna)_

Nr ref.: 8347/EM

Opis stanowiska

  • Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQL, Oracle Forms/Reports
  • Poszukiwanie rozwiązań realizujących zakładane wymagania biznesowe oraz implementacja
  • Optymalizacja zapytań, funkcji i procedur PL/SQL
  • Modelowanie struktur oraz analiza wydajności baz danych

Wymagania

  • Min. 3 letnie komercyjne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość PL/SQL
  • Znajomość problematyki baz danych (Oracle DB)
  • Mile widziane doświadczenie oraz znajomość narzędzi Oracle Forms/Reports

Oferujemy

  • Praca w pełni zdalna
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis

Pakiet sport
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja Zdalnie
Obszar
Start
Język angielski - komunikatywny
Forma zatrudnienia B2B / UoP