.NET Developer_

Nr ref.: 8349/JP

Opis stanowiska

  • Rozwój platformy (postawionej na chmurze Azure) dotyczącej samochodów elektrycznych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość technologii ASP .NET MVC
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi
  • Doświadczenie w pracy z CMS
  • Znajomość narzędzi CI/CD
  • Płynny język angielski

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze pracy
  • Sprzęt niezbędny do pracy oraz biuro w centrum Katowic
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Rozwój w najnowszych technologiach
  • Możliwość częściowej pracy zdalne
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Długofalową współpracę

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Katowice/ częściowo zdalnie
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1