Programista Python _

Nr ref.: 8344/MP

Opis stanowiska

  • Projektowanie i budowanie systemów związanych z HA, Data Intensive, Big Data
  • Dbanie o jakość dostarczanego oprogramowania – testy, code review, dobre praktyki
  • Praca w zespole scrumowym
  • Praca w nowych technologiach

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z językiem Python
  • Znajomość Flask lub Starlette, oraz bibliotek: SQL Alchemy lub innego ORM, Requests, Pytest, Boto3
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie projektowania serwisów lub aplikacji
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (preferowany AWS)

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Możliwość łączenia pracy z biurze z pracą zdalną
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie 16 500 – 18 500 pln
Lokalizacja ZDALNIE/Wrocław
Obszar reklama/marketing
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1