Programista PHP_

Nr ref.: 8346/MD

Opis stanowiska

  • Projekt dla Klienta w obszarze branży motoryzacyjnej
  • Rozwój aplikacji, dodawanie nowych funkcjonalności
  • Projekt w metodykach zwinnych
  • Długofalowa współpraca
  • Praca zdalna 100%

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli PHP developer
  • Znajomość technologii: Laravel, MySQL, GIT
  •  Znajomość języka angielskiego – nice to have
  •  Chęć rozwoju w rozwiązaniach chmurowych

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Perspektywę długofalowej, stabilnej współpracy
  •  2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  •  Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  •  Indywidualna opieka po stronie Connectis_

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie 15 500 zł – 18 500 zł n+V
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język Angielski - nice to have
Forma zatrudnienia B2B / UoP