Fullstack .Net Developer (100% zdalnie)_

Nr ref.: 8383/KK

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w projektach z wykorzystaniem najlepszych praktyk
  • Praca przy rozwojowych projektach z najnowszymi technologiami
  • Tworzenie i rozwój aplikacji z branży sportowej
  • Praca w doświadczonym, rozproszonym zespole
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Praca w trybie 100% zdalnym

Wymagania

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie na stanowisku .NET Developera (Fullstack lub Back-end)
  • Doświadczenie oraz dobra znajomość .Net Core 2.0+ / Angular 2+
  • Doświadczenie z narzędziami Docker, JIRA, Confluence, GIT, GitLab
  • Dobra znajomość języków programowania  C#, TypeScript
  • Umiejętność  samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w unit testach, integracyjnych

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Benefity tj. pakiet medyczny czy pakiet sportowy
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy

Pakiet sport
Wynagrodzenie 13 500 - 16 500
Lokalizacja Zdalnie
Start ASAP
Język angielski - B1