Analityk Biznesowo-Systemowy_

Nr ref.: 8308/MD

Opis stanowiska

  • Koordynacja prac związanych z tworzeniem, wdrażaniem, modyfikacją i utrzymaniem systemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji rozwiązań na potrzeby prac projektowych i dalszego utrzymania systemu
  • Wsparcie w tworzeniu i utrzymaniu wymaganej dokumentacji biznesowej i modeli analitycznych
  • Zapewnianie integracji rozwiązań zgodnie z określoną architekturą korporacyjną
  • Analiza wymagań biznesowych i systemowych

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność przeprowadzania analiz biznesowych i systemowych
  • Znajomość narzędzi Jira, Enterpise Architect (mile widziany Git Lab)
  • Praktyczna znajomość UML, BPMN, SQL
  • Praktyczna znajomość pracy Agile

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Pakiet sport
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język angielski B1/B2
Forma zatrudnienia B2B / UoP