Analityk biznesowo-systemowy_

Nr ref.: 8387/KK

Opis stanowiska

  • Wykonywanie analiz wymagań w zakresie funkcjonowania systemu z uwzględnieniem zależności i powiązań z różnymi elementami systemu i zależności międzysystemowych
  • Wsparcie w wytwarzaniu nowych rozwiązań systemowych / funkcjonalnych – współpraca z Dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Projektowanie rozwiązań systemowych dla projektowania funkcjonalności w zakresie ich działania i struktury
  • Stosowanie przyjętych dobrych praktyk w zakresie standardów pracy analityka
  • Zbieranie wymagań biznesowych i technicznych od Klienta
  • Utrzymywanie systemu i wsparcie użytkowników
  • Przygotowanie dokumentacji testowej
  • Wykonywanie testów manualnych

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego
  • Mile widziane doświadczenie lub znajomość obszaru bankowości
  • Doświadczenie lub znajomość języka programowania PL/SQL
  • Doświadczenie w testowaniu manualnym (pisanie przypadków testowych)
  • Doświadczenie w narzędziach: JIRA, Enterprise Architect, GIT, VSC
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Otwartość, samodzielność, otwartość na współpracę
  • Znajomość notacji UML/BPMN

Mile widziane:

  • Znajomość języka Python

Oferujemy

  • Ciekawy projekt
  • Długofalową współpracę
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • 2000 PLN za polecenie znajomego
  • Wiele meet’upów technologicznych po stronie Connectis_
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język Angielski - poziom komunikatywny