Analityk biznesowo-systemowy _

Nr ref.: 8404/MD

Opis stanowiska

  • Praca na projekcie związanym z ładowaniem samochodów elektrycznych
  • Zarządzanie wymaganiami (gromadzenie, dokumentowanie, analizowanie, rozwiązywanie sprzecznych wymagań, śledzenie postępu realizacji itp.)
  • Koordynacja / wkład w złożoność projektu i szacowanie nakładu pracy (w ścisłej współpracy z programistami, architektami i kierownikami projektów)
  • Przełożenie wymagań na specyfikacje funkcjonalne (modele UML – przypadki użycia, logiczne modele danych, algorytmy itp.)
  • Udział w międzynarodowym projekcie o skandynawskiej kulturze pracy
  • Kontakt z interesariuszami biznesowymi z różnych krajów europejskich
  • Praca w metodologii Scrum

Wymagania

  • Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w wykonywaniu różnorodnych zadań analizy biznesowej i systemowej
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w UML (preferowany Sparx Systems Enterprise Architect)
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie najlepszych praktyk zarządzania wymaganiami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w narzędziach: Jira, Confluence
  • Doświadczenie w pracy w Scrum
  • Znajomość notacji BPMN

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Praca blisko metra

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język angielski B2/C1