Cloud Administrator_

Nr ref.: 8407/MD

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych we współpracy z zespołem centrali
  • Analiza danych podsumowujących wdrażanie zasobów w chmurze
  • Ocena i wdrażanie nowych technologii przetwarzania w chmurze
  • Integracja systemów chmurowych z obecnym środowiskiem
  • Monitorowanie kluczowych metryk zasobów w chmurze
  • Wdrażanie usług i aktualizacji w chmurze
  • Zarządzanie bazą danych

Wymagania

  • Licencjat lub wyższy stopień w dziedzinie oprogramowania komputerowego lub w dziedzinach pokrewnych
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w administrowaniu serwerami w chmurze
  • Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Doświadczenie w skryptach shell / bash
  • Dobra znajomość j. Angielskiego

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język angielski - B2/C1
Forma zatrudnienia B2B / UoP