Java Developer_

Nr ref.: 8382/KK

Opis stanowiska

  • Tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności wykorzystując nowe technologie
  • Udział w rozwojowych projektach związanych z branżą bankowej
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Projekt prowadzony w SCRUM-ie

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Java Developer
  • Praktyczna znajomość narzędzi Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w zakresie integracji (nice to have)
  • Doświadczenie w branży finansowej (nice to have)

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Perspektywa długofalowej współpracy
  • Indywidualny Opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie 13000-16500 zł/h netto+VAT
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Obszar IT
Start Październik - Listopad
Język Angielski - podstawowy
Forma zatrudnienia B2B / UoP