Tester manualny_

Nr ref.: 8408/JP

Opis stanowiska

Do projektu realizowanego na rynek skandynawski poszukujemy Testera manualnego z doświadczeniem w testowaniu aplikacji mobilnych i webowych

Wymagania

  • 2-lenie doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego
  • Testowanie aplikacji mobilnych (iOS, Android), webowych
  • Otwartość, proaktywne podejście, chęć ciągłego rozwoju
  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence
  • Płynny jęz. Angielski (B2/C1)

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym projekcie o skandynawskiej kulturze pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy na B2B
  • Wiele ciekawych imprez tematycznych po stronie Connectis
  • Pracę w świetnej atmosferze i międzynarodowym zespole
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze blisko metra
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • 2000 PLN za polecenie Znajomego
  • Zdalny proces rekrutacyjny

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY