Java Developer_

Nr ref.: 8412/MD

Opis stanowiska

Projekt polega na rozwoju i utrzymaniu istniejących systemów informatycznych związanych z obszarem finansowo-bankowym

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developera
  • Komercyjne oświadczenie w programowaniu w języku Java 8+
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem: Spring, Hibernate
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Znajomość Test Driven Development (TDD)
  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami
  • Doświadczenie z Dockerem
  • Doświadczenie w SCRUM
  • Znajomość narzędzia GIT

Oferujemy

  • Długofalową współpracę
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Współpracę na podstawie umowy B2B
  • 2000 PLN za każde polecenie znajomego J
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_
  • możliwość pracy w ciekawym, rozwojowym projekcie
  • Wiele ciekawych meet-upów technologicznych i imprez integracyjnych po stronie Connectis_

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Wrocław/zdalnie
Start ASAP
Język ANGIELSKI - KOMUNIKATYWNY