Full Stack .NET Developer_

Nr ref.: 8415/NS

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w jedynym w swoim rodzaju projekcie na rynku
  • Rozwój oprogramowania wspierającego procesy biznesowe
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku .NET Developera
  • Znajomości środowiska .NET co najmniej 4.5 i wyżej oraz .Net Core 2.0
  • Znajomość języków C#, TypeScript, JavaScript, SQL
  •   Znajomość technologii WebAPI
  •   Znajomość ASP.NET MVC, Angular
  • Znajomość nHibernate/Entity Framework oraz MS SQL, PostgreSQL
  •   Znajomość narzędzi RabbitMQ, Git/GitLab
  • Umiejętność  tworzenia wysokiej jakości kodu
  • Umiejętność  samodzielnego rozwiazywania problemów
  • Chęci podnoszenia kompetencji i samokształcenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Październik - Listopad
Język