Senior Python Developer _

Nr ref.: 8422/JP

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i ulepszanie istniejących systemów danych/analiz w Python, maksymalizacja ich wydajności i skalowalności
  • Projektowanie, budowanie i wspieranie procesów czyszczenia i manipulacji danymi w Python, PySpark i SparkSQL
  • Praca na nowoczesnej platformie danych Azure Cloud (Snowflake/Azure Databricks/DevOps)

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Python Developer
  • Doświadczenie zawodowe w OPP/funkcyjnym programowaniu w Python
  • Praktyczne doświadczenie w środowiskach Spark i SQL (Azure Databricks/Snowflake/MS SQL Server)
  • Doświadczenie z różnymi bibliotekami Python (Pandas/NumPy/SciPy/Matplotlib)
  • Doświadczenie z aplikacjami opartymi na rozwiązaniach chmurowych
  • Znajomość narzędzi CI/CD (preferowany Azure DevOps)
  • Zaawansowany poziom języka Angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Skandynawską kulturę pracy
  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Rozwój w najnowszych technologiach
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach związanych z ML

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język angielski - B2/C1