Tester Automatyzujący_

Nr ref.: 8426/MD

Opis stanowiska

  • Testowanie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarach: bankowości elektronicznej oraz zarządzania produktami bankowymi
  • Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymogami technicznymi i biznesowymi
  • Realizacja testów funkcjonalnych zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji
  • Tworzenie planu testów, raportów i przypadków testowych

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w testowaniu z wykorzystaniem zagadnień zachowania i kontroli jakości systemów informatycznych w tym aplikacji bankowych
  • Znajomość zasad testowania, technik testowych, procedur testowych, procesu testowania
  • Otwartość na podtrzymywanie dobrych praktyk w zakresu testowania i realizację QA
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka ,finanse i bankowość
  • Znajomość narzędzi SoupUI oraz Katalon

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język angielski B1/B2