Senior Java Developer _

Nr ref.: 8434/JP

Opis stanowiska

  • Rozwój globalnej platformy sprzedażowej postawionej na chmurze Azure
  • Rozwój w najnowszych technologiach opartych o architekturę mikroserwisów
  • Praca w międzynarodowych, rozproszonych zespołach
  • Skandynawska kultura pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Programisty Java
  • Bardzo dobra znajomość technologii: Spring Boot, Hibernate, jUnit, Spock, JPA, REST/SOAP, Jenkins, Git, Docker, k8s
  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie po stronie frontendu oraz w pracy z platformami chmurowymi
  • Mile widziana znajomość: TDD, BDD, DDD

Oferujemy

  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • Rozwój w najnowszych technologiach
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1