Specjalista ds. Rekrutacji IT_

Nr ref.: 6914/KD

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych w branży IT
  • Aktywne pozyskiwanie Specjalistów w sieci, LinkedIn i bazie wewnętrznej
  • Publikacja ogłoszeń i przygotowywanie kampanii rekrutacyjnych
  • Rekrutacyjne rozmowy telefoniczne ze Specjalistami IT
  • Udział w konferencjach, targach pracy i meetupach
  • Wnoszenie nowych rozwiązań do pracy zespołu
  • Budowanie bazy Specjalistów

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szukania rozwiązań i brania odpowiedzialności
  • Otwartość, kreatywność i umiejętność współpracy

Oferujemy

  • Rozwój w wybranym przez Ciebie kierunku: Leadera lub Eksperta ds. Rekrutacji IT
  • Fantastyczny klimat pracy z pełnym wsparciem doświadczonego Leadera
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z ‚dobrych praktyk’ rekrutacyjnych
  • Rozbudowaną ścieżkę kariery i jasno wyznaczone cele
  • Imprezy integracyjne i (nie)zapomniane eventy 🙂

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WROCŁAW
Obszar IT/REKRUTACJA
Start ASAP
Język ANGIELSKI
Forma zatrudnienia