Stanowisko: Analityk Biznesowy_

Nr ref.: 8462/NS

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w jedynym w swoim rodzaju projekcie na rynku
  • Prowadzenie analiz i identyfikację potrzeb biznesowych Klientów wewnętrznych
  • Rozwijanie i udoskonalanie istniejących Systemów Biznesowych
  • Udział w projektach dotyczących rozbudowy i integracji istniejących Systemów Biznesowych
  • Udział w projektach dotyczących wdrażania nowych Systemów Biznesowych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem Systemów Biznesowych
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji Analiz Biznesowych
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych z wykorzystaniem UML
  • Doświadczenie z narzędziem Enterprise Architect
  • Zdolności analityczne, umiejętności opisu wymagań Użytkowników

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start październik/listopad
Język