Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji IT_

Nr ref.: 6914/MI

Opis stanowiska

Czym zajmujemy się na co dzień:

  • Realizujemy projekty rekrutacyjne w branży IT, poszukując Specjalistów w sieci, na LinkedIN i bazie wewnętrznej
  • Tworzymy i redagujemy treści ofert pracy w social mediach
  • Przeprowadzamy telefoniczne rozmowy rekrutacyjne
  • Współpracujemy z biznesem w celu dobrego zrozumienia projektu
  • Bierzemy udział w działaniach employer brandingowych, konferencjach, targach pracy i meet-upach
  • I wiele innych 🙂

Wymagania

Odnajdziesz się w naszym zespole gdy:

  • Masz pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy biurowej (min. kilka miesięcy)
  • Chcesz rozwijać się w rekrutacji i jesteś zainteresowany/a branżą IT
  • Dobrze odnajdujesz się w każdej sytuacji i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wychodzisz z inicjatywą i cenisz pracę z ludźmi
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym! ZAPRASZAMY!

Oferujemy

W naszym zespole:

  • Rozwijamy się w kierunku Lidera lub Eksperta ds. Rekrutacji IT (decyzja należy do Ciebie)
  • Zdobywamy wiedzę o technologiach IT, uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych Developerów
  • Doskonalimy się w „dobrych praktykach” rekrutacyjnych i działaniach employer brandingowych, biorąc udział w warsztatach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Uczestniczymy w zajęciach fitness z trenerem personalnym
  • Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem pod okiem Liderów i Managera zespołu
  • Wspólnie organizujemy i bierzemy udział w imprezach integracyjnych i (nie)zapomnianych eventach!

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT/REKRUTACJA
Start ASAP
Język ANGIELSKI