Stanowisko: Tester automatyzujący_

Nr ref.: 8455/MD

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i pomoc w utrzymaniu struktury testowej dla różnych typów testów na wielu platformach
  • Pomoc w budowaniu nowych i optymalizacji istniejących aplikacji
  • Rozwiązywanie zaawansowanych technicznie problemów
  • Bycie na bieżąco z nowoczesnymi technologiami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Doświadczenie z narzędziami testowymi (Selenium, Appium)
  • Dobre doświadczenie z Javą lub Scalą
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Unix / Linux
  • Znajomość procesu rozwoju Agile (Scrum, TDD)
  • Zrozumienie stylu architektonicznego REST
  • Doświadczenie z narzędziami testowymi
  • Płynny jęz. angielski (B2/C1)

Oferujemy

  • Projekty skierowane do społeczności międzynarodowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii rozwoju i wdrażania
  • Nowe biuro, w dogodnej lokalizacji, blisko metra, z fajnymi strefami rozrywki
  • Pracę w świetnej atmosferze i międzynarodowym zespole
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis
  • 2000 PLN za polecenie Znajomego

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Obszar IT
Start Grudzień - Styczeń
Język ANGIELSKI - B2/C1
Forma zatrudnienia B2B / UoP