Programista Java_

Nr ref.: 7924/MD

Opis stanowiska

  • Wytwarzanie nowych modułów oprogramowania banku za pomocą nowoczesnych technologii, takich jak JAVA 8, Docker, Git
  • Tworzenie i rozwój usług szyny integracyjnej banku przy wykorzystaniu Java/J2EE i szyny Apache Servicemix
  • Dostarczanie rozwiązania o wysokiej jakości dzięki narzędziom Continuous Delivery i testom automatycznym
  • Rozdział zadań w zespole Programistów Java i mentoring dla bardziej złożonych problemów programistycznych
  • Rozwój nowego systemu, który jest tworzony od początku w architekturze SOA
  • Tworzenie nowego kodu z naciskiem na jego testowanie i optymalizację wydajności

Wymagania

  • Technologie WebService
  • Platforma Spring, JDBC, JEE, XML/XSD/XSLT
  • Doświadczenie w pracy z Eclipse lub IntelliJ, SVN
  • Relacyjne bazy danych oraz SQL

Oferujemy

  • Dogodną lokalizację
  • Długofalową współpracę
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
  • Możliwość pracy w projektach związanych ze sztuczną inteligencją
  • Wiele ciekawych eventów technologicznych po stronie Connectis_
  • 2000 PLN za polecenie znajomego do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie 13 000 - 18 000 PLN NETTO
Lokalizacja ŁÓDŹ
Start ASAP
Język
Forma zatrudnienia