Specjalista ds. Rekrutacji IT_

Nr ref.: 6914/MPAR

Opis stanowiska

  • Realizujemy projekty rekrutacyjne w branży IT, poszukując Specjalistów w sieci, na LinkedIN i bazie wewnętrznej
  • Tworzymy i redagujemy treści ofert pracy w social mediach
  • Przeprowadzamy wstępne telefoniczne rozmowy rekrutacyjne
  • Przeprowadzamy bezpośrednie spotkania F2F z Kandydatami
  • Przygotowujemy rekomendacje Kandydatów
  • Budujemy pozytywne relacje z naszymi Specjalistami
  • Współpracujemy z biznesem w celu dobrego zrozumienia projektu

Odnajdziesz się w naszym zespole gdy:

  • Masz doświadczenie zawodowe w rekrutacji w branży IT (min. 2 lata)
  • Chcesz rozwijać się w rekrutacji i jesteś zainteresowany/a branżą IT
  • Jesteś samodzielny i zorientowany na realizacje celu
  • Dobrze odnajdujesz się w każdej sytuacji i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wychodzisz z inicjatywą i cenisz pracę z ludźmi
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym! ZAPRASZAMY!

Wymagania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne oraz benefity pracownicze np. zajęcia fitness z trenerem personalnym
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy
  • Wewnętrzne szkolenia z obszaru rekrutacji oraz technologii
  • Imprezy integracyjne i eventy

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT/REKRUTACJA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - KOMUNIKATYWNY
Forma zatrudnienia