IoT Azure Developer_

Nr ref.: 8108/JP

Opis stanowiska

  • Rozwój projektu w obszarze energii odnawialnej dla jednej z największych w Europie firm energetycznych
  • Rozwój funkcjonalności opartych o komponenty IoT w Azure (IoT Hub, Event Hub,…)
  • Programowanie w JavaScript 8 oraz C# (.NET Core)
  • Implementacja komunikacji z urządzeniami poprzez protokoły MBus oraz Modbus

Wymagania

  • 3-5+ lat doświadczenia na stanowisku Programisty .NET
  • Komercyjne doświadczenie w projektach opartych o Azure
  • Doświadczenie oraz dobra znajomość języka Javascript
  • Doświadczenie w pracy z protokołami IoT (AMQP / HTTPS / MQTT)
  • Mile widziane doświadczenie z protokołami Mbus oraz Modbus lub pokrewnymi protokołami do bezprzewodowej komunikacji z urządzeniami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Sprzęt niezbędny do pracy oraz biuro w centrum Katowic
  • Długofalową współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Wyjścia integracyjne, imprezy oraz meetup’y technologiczne

Pakiet medyczny
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja KATOWICE
Start ASAP
Język ANGIELSKI - SWOBODNA KOMUNIKACJA