Junior Full Stack Developer (.NET + Angular)_

Nr ref.: 8112/BS

Opis stanowiska

  • Rozwijanie aplikacji webowej opartej na technologiach: .NET MVC, .NET Core, Angular 8, Webservices, MS SQL, GIT
  • Praca w zespole składającym się z 5 Developerów i jednego QA w Polsce oraz jednego Product Ownera i Developera w Danii
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Praca w metodyce SCRUM pod okiem Agile Coacha

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w technologii .NET MVC, .NET Core
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Mile widziane komercyjne doświadczenie w Angular 2+

Oferujemy

  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Najświeższe wersje technologii
  • Długofalowy projekt
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Pakiet sport
Pakiet relokacyjny
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start MARZEC-KWIECIEŃ
Język ANGIELSKI - B2/C1
Forma zatrudnienia