Stanowisko: Tester manualny_

Nr ref.: 8511/KK

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Prace przy projekcie dotyczącym aplikacji do zdalnego badania słuchu
  • Przeprowadzanie testów aplikacji mobilnych
  • Praca z doświadczonym zespołem w międzynarodowej firmie
  • Aktualnie praca w trybie zdalnym, w przyszłości praca w modelu hybrydowym

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych (iOS/Android/Xamarin)
  • Językangielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Min. 2 lata doświadczenia jako tester manualny
  • Doświadczenie z Jira oraz certyfikat ISTQB

Oferujemy

  • Wiele wartościowych wydarzeń technologicznych, takich jak: Meet-Upy czy C_Tech’y w Connectis_
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • 2000 PLN za polecenie znajomego
  • Długofalową współpracę

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język angielski - B2