Projektant Java_

Nr ref.: 8082/JD

Opis stanowiska

  • Zaprojektowanie integracji dwóch systemu płatniczych w technologii blockchain
  • Architektura mikroserwisowa (Docker, Kubernetes) oraz infrastruktura w Google Cloud
  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii w fintechowym projekcie
  • Zadania programistyczne w oparciu o język Java oraz Spring Boot
  • Praca w metodologii Scrum

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia na stanowiskach Programisty Java
  • Bardzo dobre rozumienie języka Java oraz powiązanych technologii w tym Spring oraz Spring Boot
  • Doświadczenie w pracy z Dockerem i Kubernetesem
  • Doświadczenie w projektach z architekturą mikroserwisową oraz zastosowaniem wzorców projektowych
  • Doświadczenie w stosowaniu rozwiązań chmurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Sprzęt niezbędny do pracy oraz biuro w centrum Warszawa
  • Długofalową współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Wyjścia integracyjne, imprezy oraz meetup’y technologiczne

Pakiet sport
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar FINTECH
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1