Stanowisko: React Developer (100% Remote)_

Nr ref.: 8610/JP

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Udział w projekcie opartym o micro-frontend
  • Migracja rozwiązań na nowoczesną architekturę React
  • Współpraca z doświadczonym zespołem Programistów
  • Technologie: React, GCP, Kubernetes, Istio, Helm Chart, OpenID Connect

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość: JavaScript, React, React Native
  • Znajomość narzędzi: Kubernetes, Istio, Docker
  • Język angielski (min. B2)

Mile widziane:

  • Komercyjne doświadczenie z platformami chmurowymi oraz node.js

Oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Indywidualną Opiekę po stronie C_
  • Pakiet sportowy i opiekę medyczną
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Uprzejmie prosimy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami 🙂

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Zdalnie
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1