Tester_

Nr ref.: 8099/MD

Opis stanowiska

  • Upgrade systemu backoffice dla belgijskiej firmy ubezpieczeniowej
  • Testowanie zmian wprowadzonych w wyniku podniesienia wersji
  • Wykonywanie testów regresji, integracji oraz jednostkowych

Wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia jako Tester
  • Doświadczenie w testowani usług Soap i Rest z użyciem SoapUI
  • Znajomość j. angielskiego – współpraca z zespołem z Belgii

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Komputer
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja TRÓJMIASTO
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY
Forma zatrudnienia