Stanowisko: Tester automatyzujący_

Nr ref.: 8636/KK

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wykonywanie testów eksploracyjnych i automatycznych w celu zapewnienia sprawnego działania produktu
  • Monitorowanie wszystkich etapów tworzenia oprogramowania w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Tworzenie szczegółowych, planów i przypadków testowych

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Doświadczenie jednym z narzędzi: Protractor, Cucumber, Selenium Webdriver
  • Dobra znajomość Postman, Mocha lub Javascript
  • Allure, SonarQube, lub Grafana
  • Doświadczenie z JMeter

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • Pracę w 100% zdalną

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie Do negocjacji
Lokalizacja Zdalnie
Start ASAP
Język Angielski - B2