Senior Fullstack Developer (.Net+Angular)_

Nr ref.: 7987/MD

Opis stanowiska

  • Tworzenie nowoczesnej aplikacji w obszarze globalnej bankowości
  • Pełnienie samodzielnej roli w cyfryzacji procesów
  • Praca w proporcjach 70% backend, 30 % frontend
  • Współpraca z Architektem i Analitykami
  • Projekt realizowany w metodyce SCRUM

Wymagania

  • 4 lata doświadczenia z C# i .Net oraz znajomość JavaScript lub TypeScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Team player

Oferujemy

  • Możliwość uzyskania wiedzy w obszarze prywatnej bankowości
  • Długofalowa i rozwojowa praca przy stabilnym projekcie
  • Praca przy projekcie mającym globalny zasięg
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Najnowsze technologie
  • Praca zdalna

Pakiet sport
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język ANGIELSKI - MIN. B2