Stanowisko: Technical Architect _

Nr ref.: 8638/JP

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Obecny projekt to program wymiany starych urządzeń, wdrażanie nowych oraz ich integracja na skalę globalną
  • Praca w zespole, który określa strategie rozwiązań i usług w firmie
  • Rozwiązywanie problemów, prowadzenie dokumentacji
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w branży IT
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z Citrix Virtual Apps and Deskop, SCCM, Windows 10
  • Umiejętność proponowania nowych rozwiązań i wdrażanie ich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM
  • Jak wygląda proces rekrutacji?
  • 1. Aplikacja – uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
  • 2. Telefoniczna rozmowa z rekruterem
  • 3. Spotkanie z PM-em projektu
  • 4. Etap końcowy – spotkania z zespołem

Oferujemy

  • Długofalową współpracę
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_
  • Możliwość połączenia pracy zdalnej z pracą w biurze we Wrocławiu
  • Wiele wartościowych wydarzeń technologicznych, takich jak: Meet-Upy czy C_Tech’y w Connectis_

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie Do negocjacji
Lokalizacja Wrocław/zdalnie
Start ASAP
Język Angielski – B2/C1