Senior FullStack Developer (Angular+.NetCore)_

Nr ref.: 8070/KK

Opis stanowiska

  • Rozwojowy projekt z działu zarządzania nieruchomościami
  • Praca dotyczy przeniesienia stacku na nowe technologie
  • Stack technologiczny: Angular 8, .Net Core
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania

  • Min. 6 lat doświadczenia na stanowisku Frontend Developera i min. 3 lata doświadczenia z .NetCore
  • Praktyczna znajomość Angular 2+ oraz .Net, .Net Core, .Net Framework
  • Chęć programowania z ukierunkowaniem na część frontendową
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • 2000 zł za polecenie (zakończone zatrudnieniem) znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, (nie)zapomniane imprezy, spotkania integracyjne
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie z doświadczonym zespołem
  • Długofalową i rozwojową pracę przy stabilnym projekcie

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start LUTY - MARZEC
Język ANGIELSKI - C1
Forma zatrudnienia