Stanowisko: Frontend Developer – 100% remote_

Nr ref.: 8650/JP

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Udział w innowacyjnym projekcie dotyczącym samochodów elektrycznych
  • Opracowywanie rozwiązań front-end w Angular 9+
  • Praca w międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze pracy
  • Współpraca z biznesem, PO i UX ze Skandynawii
  • Praca z doświadczonym zespołem developerskim
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Niezależność i realny wpływ na wybór narzędzi

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developer
  • Doświadczenie w pracy z : JavaScript (ES6), TypeScirpt, Angular7-9, rxJS
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających testy: Jasmina/Karma
  • Mile widziana znajomość: Azure i Azure Devops
  • Znajomość j. angielskiego (B2/C1)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte na formie współpracy B2B
  • Pakiet sportowy i medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Wiele ciekawych spotkań technologicznych
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Rozwój w najnowszych technologiach
  • Pracę zdalną

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami 🙂

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Katowice/Zdalnie
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1