Load Test Developer_

Nr ref.: 8091/JP

Opis stanowiska

  • Twoim zadaniem będzie wykonywanie testów obciążeniowych aplikacji webowej dotyczącej sztucznej inteligencji
  • Technologie wykorzystywane w projekcie: Netty Reactor, Java, Spring Boot, Go, Prometheus, Grafana, JMeter, Gatling, Artillery
  • Dołączysz do zespołu Testerów, który będzie budowany od podstaw
  • Będziesz pracował w środowisku międzynarodowym

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu testów obciążeniowych
  • Doświadczenie w języku programowania: Java lub Go
  • Doświadczenie w programowaniu reaktywnym
  • Płynny język angielski w mowie i piśmie (B2/C1)
  • Doświadczenie z chmurą publiczną (idealnie AWS)
  • Znajomość narzędzi do monitorowania (Prometheus, Grafana)
  • Doświadczenie w skalowaniu aplikacji backendowych i webowych

Oferujemy

  • Dogodną lokalizację
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Innowacyjny projekt związany z IoT
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
  • Wiele ciekawych meet-upów technologicznych oraz imprez integracyjnych

Pakiet sport
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY