Programista PHP_

Nr ref.: 8132/NS

Opis stanowiska

  • Rozwój nowych funkcjonalności w ramach istniejących systemów
  • Implementacja nowych modułów i funkcjonalności
  • Aktywny udział w procesie projektowania nowych funkcjonalności
  • Dbanie o jakość oprogramowania

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP
  • Znajomość framework’u: Laravel/Symfony
  • Znajomość zasad projektowania zorientowanego obiektowo
  • Znajomość GitHub/GitLab/Bitbucket
  • Znajomość PSR, Composer oraz PHP Unit
  • Znajomość zasad DDD, Clean Code, SOLID i wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, projektowanie, optymalizacja zapytań)
  • Wykształcenie kierunkowe informatyczne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach

Wymagania technologicznee

OOP POZIOM ZAAWANSOWANY
PHP POZIOM ZAAWANSOWANY
LARAVEL POZIOM ZAAWANSOWANY

Pakiet sport
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja GDAŃSK
Obszar IT
Start KWIECIEŃ-MAJ
Język