Stanowisko: IT Help Desk_

Nr ref.: 8680/MD

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Obsługa zgłoszeń informatycznych (obsługa incydentów i problemów technicznych o podstawowym i średnim stopniu zawansowania)
  • Uczestniczenie w procesie wprowadzania zmian oraz projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań IT
  • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania na komputerach oraz urządzeniach mobilnych
  • Rozwiązywanie problemów i pomoc użytkownikom w zakresie telefonii komórkowej
  • Współpraca z globalnym zespołem IT oraz eskalacja incydentów krytycznych
  • Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej

Wymagania

  • Znajomość budowy i działania sprzętu IT w zakresie:  laptopy, monitory, drukarki, przełączniki sieciowe, routery,  serwery
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Specjalisty IT
  • Znajomość pakietu MS Office, Share Point, Teams, One Drive
  • Dobra znajomość ActiveDirectory i obsługi SharePoint
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Prawo jazdy, dla ułatwienia dojazdów do biura mieszczącego się pod Warszawą

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Uprzejmie informujemy, iż skonturujemy się tylko z wybranymi Kandydami 🙂

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język angielski - B2