iOS/Android Developer_

Nr ref.: 8129/MD

Opis stanowiska

  • Rozbudowa i modernizacja głównej aplikacji
  • Współpraca z Programistami, Analitykami i Testerami
  • Udział w optymalizacji funkcji, architektury i wydajności aplikacji

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych Android/iOS
  • Praktyczna znajomość technologii: Java, Kotlin, Swift i Objective-C
  • Znajomość architektur MVC, MVP, MVVM

Oferujemy

  • Długofalową współpracę
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
  • Wiele ciekawych eventów technologicznych po stronie Connectis_
  • 2000 PLN za polecenie znajomego do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start MARZEC - KWIECIEŃ
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY