Administrator aplikacji_

Nr ref.: 8095/KK

Opis stanowiska

  • Praca nad ciekawym projektem związanym ze sztuczną inteligencją
  • Utrzymanie platformy i wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Zarządzanie od strony operacyjnej i backendowej aplikacji
  • Współpraca z zespołem, biznesem i Klientem

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zakresie obsługi i wsparcia IT
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Doświadczenie w pracy i znajomość ITIL
  • Znajomość narzędzi DevOpsowych
  • Znajomość rozwiązań chmurowych
  • J. angielski na poziomie B2/C1

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Skandynawska kultura pracy i międzynarodowe środowisko
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Wiele ciekawych meetup’ów technologicznych
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Pakiet medyczny i karta sportowa

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1