iOS Developer_

Nr ref.: 7550/KK

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych usług w obszarze płatności elektronicznych
  • Rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Praca w projekcie Scrumowym

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku iOS Developer
  • Znajomość Objective-C oraz Swift
  • Znajomość architektur MVC, MVVM
  • Doświadczenie pracy z bibliotekami: AFNetworking, Moya, CoreData, Realm
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej

Oferujemy

  • Długofalowa współpraca
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów

Komputer
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język
Forma zatrudnienia