Stanowisko: Service Desk with French _

Nr ref.: 8813/MS

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów. Stale poszukujemy profesjonalistów IT, którym oferujemy pracę w ciekawych projektach. Ty również możesz stać się częścią zespołu, w którym obejmiesz rolę charakteryzującą się np.:

Opis stanowiska

  • Wspieranie klientów
  • Obsługa zgłoszeń telefonicznych/emailowych od naszych klientów zlokalizowanych we Francji
  • Zapewnienie wsparcia pierwszej linii, w tym: diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, jeśli to możliwe
  • Odbieranie, rejestrowanie, klasyfikowanie i nadawanie priorytetów incydentom i połączeniom telefonicznym
  • Współpraca z II linią wsparcia w celu rozwiązywania bardziej skomplikowanych problemów technicznych zgłaszanych przez naszych klientów

Wymagania

  • Nastawienie na klienta zewnętrznego
  • Konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Osoba kontaktowa, skrupulatna, odpowiedzialna
  •  Znajomość j. francuskiego na poziomie min. B2
  •  Mile widziane osoby mające doświadczenie w pracy z klientem
  •  Mile widziane doświadczenie pracy w call center albo na infolinii

Oferujemy

  • Wdrożenie i możliwość wejścia w świat IT
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmę technologicznej
  •  Pracę przy najnowocześniejszych paczkomatach na świecie
  •  Wiele ciekawych meet’upów technologicznych po stronie Connectis_
  •  Długofalową współpracę opartą na formie współpracy B2B/UZ
  •  Pracę w międzynarodowym projekcie
  •  2000 PLN za każde polecenie znajomego

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami 🙂

Benefity

Benefits package (medical care and multisport)

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej bazy Specjalistów IT, aby brać udział w wielu interesujących procesach rekrutacyjnych, kliknij APLIKUJ TERAZ!!!

Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Zdalnie
Start ASAP
Język francuski – minimum B2
Forma zatrudnienia B2B / UoP, UZ