Azure IoT Developer_

Nr ref.: 8140/AR

Opis stanowiska

  • Stworzenie architektury aplikacji opartej na platformie MS Azure
  • Rola wiodącego developera z realnym wpływem na wybór rozwiązań
  • Realizacja projektów w obszarze Internet of Things (IoT)
  • Praca w środowisku międzynarodowym (delegacje do Oslo)
  • Praca w 100 % zdalna

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy na platformie MS Azure
  • Umiejętność tworzenia architektury rozwiązań chmurowych
  • Doświadczenie zawodowe w projektach z obszaru IoT
  • Umiejętność programowania w C/C++
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny Opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie Do negocjacji
Lokalizacja Zdalnie
Obszar branża produkcyjna
Start marzec-kwiecień
Język angielski – C1