Java Developer_

Nr ref.: 8098/MD

Opis stanowiska

  • Upgrade systemu backoffice do obsługi ubezpieczeń w Belgijskiej firmie ubezpieczeniowej
  • Upgrade z Java (6,7) do Java (8,11)
  • Integracja i przepisanie usług na REST
  • Modyfikacja i rozbudowa kodu związana z upgradem wersji
  • Współpraca z zespołem w Belgii
  • Wyjazd w ramach zapoznania się z rozwiązaniem i integracja z zespołem do Belgii 1-3 tygodnie. Możliwe późniejsze krótsze podróże służbowe
  • Zespół od 5-10 osób. Wsparcie Scrum Mastera, Lidera technicznego oraz testerów

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia na stanowiskach Programisty Java
  • Bardzo dobre rozumienie języka Java oraz powiązanych technologii, w tym: Java EE, JMS, Glasshfish, RMI
  • Doświadczenie w pracy z Dockerem
  • Umiejętność budowy CI/CD
  • Znajomość zarządzania cyklem wydawniczym aplikacji
  • Doświadczenie w migracji Javy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Opiekuna po stronie Connectis_

Benefity

Pakiet relokacyjny
Szkolenia
Wynagrodzenie Do negocjacji
Lokalizacja TRÓJMIASTO
Obszar Ubezpieczenia
Start luty – marzec
Język angielski – C1
Forma zatrudnienia B2B / UoP