Full Stack Developer (.Net + Angular) _

Nr ref.: 8112/KK

Opis stanowiska

  • Dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania (.Net, .Net MVC, Angular 8, Webservices, MS SQL)
  • Praca przy rozwojowym projekcie dla sektora administracji
  • Współpraca z zespołem międzynarodowym
  • Praca w metodyce SCRUM

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia z .Net i znajomość Angular 2+
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Skandynawską kulturę pracy
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Dogodną lokalizację biura

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Marzec - Kwiecień
Język ANGIELSKI - B2/C1