Programista .Net _

Nr ref.: 7607/MP

Opis stanowiska

  • Tworzenie, rozwój oraz testowanie zaawansowanych aplikacji przy użyciu technologii .NET
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie budowanych aplikacji

Wymagania

  • Praktyczną znajomość technologii .Net Framework, .Net Core, JavaScript, CSS, HTML
  • Umiejętność pracy z narzędziami: Visual Studio 2015/2017/ SQL Management Studio
  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny
  • Znasz technologie integracyjne (WebAPI, WCF, Web Services)
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty .Net
  • Mile widziana znajomość technologii chmurowych
  • Mile widziana znajomość framework-a React

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Pracę w biurze w Toruniu
  • Długofalową współpracę

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja TORUŃ
Start ASAP
Język