Programista C++ _

Nr ref.: 8150/MP

Opis stanowiska

  • Praca w firmie  zajmującej się świadczeniem usług z zakresu testowania, lokalizacji i portingu gier komputerowych i konsolowych
  • Głównym zadaniem Programisty będzie skonwertowanie i dostosowanie całego kodu dla nowego miejsca działania gry
  • Praca w zespole Programistów tworzących gry komputerowe
  • Przyjazna, otwarta atmosfera w projekcie

Wymagania

  • Doświadczenie z przynajmniej jedną z następujących platform: PC, konsole (Xbox 360, Xbox One, PS2, PS3, PS4, PSP, Wii U, Wii, DS, 3DS), Mac, iOS, Android
  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych
  • Mile widziana znajomość Lua, DirectX, OpenGL, C#, UE3/4, Unity
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Pracę w biurze w Warszawie lub Gdańsku
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Długofalową współpracę

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA/GDAŃSK
Start ASAP
Język