Senior Java Developer_

Nr ref.: 7733/SZ

Opis stanowiska

  • Praca w zespole zajmującym się w 100% rozwojem aplikacji webowych dla branży finansowej
  • Tworzenie funkcjonalności w oparciu o historie użytkowników i specyfikację
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java w architekturze mikroserwisów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praca w zespole SCRUM-owym
  • Stack technologiczny: Java 8, Spring Boot, Spring Security, Spring, Hibernate, GIT, Oracle

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Programista Java
  • Dobra znajomość Spring, Hiberante oraz relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów
  • Mile widziane doświadczenie w projektach z branży finansowej

Oferujemy

  • Najnowsze wersje technologii
  • Długofalową współpracę
  • Dużą samodzielność i wpływ na realizowany projekt
  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Konferencje
Wynagrodzenie do 21 000 pln
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Marzec-Kwiecień
Język