Mobile Developer _

Nr ref.: 8129/BS

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania na systemy mobile (Android & iOS)
  • Praca w międzynarodowym zespole, który składa się z Developerów pracujących z biura w Danii i Warszawie
  • Współpraca z Analitykami i PO na co dzień pracującymi z Danii
  • Wykorzystywana metodyka Agile (Scrum), dwutygodniowe sprinty
  • Stos technologii na platformę Android: Java, Android Studio, Kotlin, Gradle, AndroidX, Material Design,
  • Stos technologii na platformę iOS: Xcode, AppCode, Dependency Incjection, SnapKit, MVVM, MVC, RxSwift, GIT, CI/CD

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych
  • Praktyczna znajomość Java, Kotlin, Xcode/AppCode
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Częściowa praca zdalna
  • Długofalowy projekt
  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Konferencje
Pakiet relokacyjny
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start MARZEC - MAJ
Język ANGIELSKI - B2/C1