Dołącz do zespołu CONNECTIS_ 
i rozwijaj się tak, jak chcesz.

Aktualnie poszukujemy

Znajdź pracę dla siebie

Wybierz region
Stanowisko
Forma zatrudnienia

«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |  

Connectis

CONNECTIS_ jest wiodącą firmą informatyczną w zakresie outsourcingu procesów IT, budowy oraz rozwoju systemów informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, a dzięki własnemu zapleczu IT jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie europejskim i na wszystkich etapach ich rozwoju. Obecnie zatrudniamy ponad 350 pracowników.


Współpracujemy z międzynarodowymi klientami z sektorów takich jak: IT, telekomunikacja, media, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, sektor publiczny oraz motoryzacja. Nie produkujemy gotowych rozwiązań - w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stawiamy na dopasowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb.

Obszary działalności

  • uczestniczymy w pełnym cyklu życia oprogramowania
  • tworzymy aplikacje do zarządzania siecią telefonii komórkowej
  • tworzymy aplikacje chargingowo-billingowe
  • bierzemy udział w projektach z obszaru Big Data, Data Mining
  • projektujemy i rozwijamy narzędzia do automatyzacji testów
  • budujemy środowisko OpenSource
  • projektujemy aplikacje na urządzenia mobilne
  • tworzymy aplikacje na wszystkie warstwy systemu Android
  • bierzemy udział w projektach SAP

5 najważniejszych korzyści z zatrudnienia w outsourcingu

Samemu decydujesz o projektach, przy których pracujesz. Ale nie jesteś zostawiony samemu sobie. Zarabiasz naprawdę dobrze, bo negocjujemy w Twoim imieniu. Ciągle się rozwijasz, dzięki pracy z najnowszymi technologiami. Masz elastyczny czas i dowolnie wybierasz miejsce pracy. A jeśli pracujesz akurat z naszego biura, to możesz liczyć na stymulującą kawę i atmosferę.

Wyższe zarobki

Ciągle nowe projekty i wyzwania

Praca w prestiżowych projektach

Międzynarodowe środowisko pracy

Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań

Proces Rekrutacji

Nasza firma stale się rozwija. Proces rekrutacji trwa cały rok, a oferty pracy skierowane są zarówno do specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu i testowaniu oprogramowania, jak i studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych. Poszukiwani są inżynierowie oprogramowania na wszystkich poziomach doświadczenia, jak również konsultanci, kierownicy projektu, architekci systemów IT czy testerzy. W każdym miesiącu do naszego zespołu dołącza coraz więcej pracowników. Może w kolejnym to będziesz właśnie Ty? Zobacz, jak wygląda rekrutacja w CONNECTIS_:

1

Oferta pracy

Aktualne oferty znajdziesz w zakładce "Kariera" na www.connect.is

2

Aplikacja

Sposród przesłanych aplikacji wybieramy kandydatury, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i zapraszamy kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli aktualnie nie mamy dla Ciebie żadnej propozycji zachowujemy je w naszej bazie specjalistów IT. Gdy tylko pojawi się projekt zgodny z Twoimi kwalifikacjami – od razu poinformujemy Cię o tym.

3

Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas rozmowy chcielibyśmy poznać Twoje kwalifikacje, dlatego pytamy o dotychczasowe osiągnięcia, projekty oraz Twoje oczekiwania względem nowej pracy. Zespół projektowy zwykle budujemy wspólnie z naszym Klientem, dlatego on również będzie chciał Cię poznać. Zwykle odbywa się podczas drugiej rozmowy odnośnie projektu, przy którym będziemy wspólnie z Tobą pracować. Jeżeli pozytywnie przejdziesz weryfikację, drzwi do pracy w Connectis będą dla Ciebie otwarte.

4

Witamy w CONNECTIS!

Jeśli praca będzie w naszym centrum usług, chillout room znajdziesz za rogiem ;)

Aplikuj teraz

Ostatnio dodane projekty

Jeśli chcesz czegoś więcej niż jednej monotonnej pracy – dobrze trafiłeś. U nas nigdy nie znudzisz się tym, co robisz.

Przeważnie pracujemy u Klienta. Praca projektowa oznacza, że często ludzie, z którymi wspólnie realizuje się jakieś zadanie po jego zakończeniu rozchodzą się do kolejnych projektów. Dlatego dobrze mieć firmę macierzystą, w której znamy się nawzajem. CONNECTIS_ to takie wspólne miejsce, do którego się dobrze wraca po zakończeniu kolejnego zlecenia.

Marcin
Programista Connectis

Praca kontraktora ma tę przewagę, że każdy nowy projekt to jest wyzwanie. Przykładowo jeden projekt zaczynam jako projektant i tworzę projekt techniczny, do drugiego projektu trafiam już w fazie implementacji, a trzecim projektem zarządzam jako team leader całą grupą programistów. Ciężko narzekać na nudę.

Daniel
Programista Connectis

To wręcz idealne rozwiązanie, ponieważ pozwala się uczyć. Nie grozi mi, że ugrzęznę w jednym projekcie i przez 5 lat będę poprawiał własny kod. Zmieniam środowisko, nawiązuję nowe kontakty, tworzę nowe oprogramowanie w najnowszych technologiach. To pozwala się rozwijać i być coraz lepszym.

Paweł
Programista Connectis

Nie lubię bardzo długich, monotonnych projektów, w których rozwijałbym się tylko w bardzo wąskim spektrum. W outsourcingu biorę udział w wielu stosunkowo krótkich projektach, dzięki czemu mogę rozwijać moje kompetencje wszechstronnie i zdobywać bardzo szerokie doświadczenie. Do tego pracuję jako firma, co jest dla mnie bardzo wygodne i korzystne finansowo. Zdecydowanie wolę to od pracy na etat.

Roman
Programista Connectis