CONNECTIS_school

Zaprojektowaliśmy pierwszy w Polsce model bezpłatnej edukacji technologicznej, która przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy w branży IT.

Rusza nabór do C_school!

C_school to szkoła programowania, w której zdobędziesz najważniejsze kompetencje niezbędne w codziennej, zespołowej pracy Junior Java Developer. Realizacja szkolenia to nauka łącząca trzy wymienionych poniżej obszary. Nauczysz się ich dzięki naszej autorskiej metodzie peer_to_code. Nauka obejmuje wspólne kodowanie z trenerem, realizację projektów indywidualnych i zespołowych oraz wspólną analizę kodu.

Miejsce szkolenia: Gdańsk

Rozpoczęcie nauki: marzec 2017

Liczba godzin nauki: 240 godzin zajęć

Tryb nauki: zaoczny

Temat szkolenia: Java

Program nauki w C_school oparty jest na trzech filarach

Nauka języka i technik programowania w języku Java

Nauka języka Java od podstaw

Zasady programowania i projektowania obiektowego

Testowanie jednostkowe

Wzorce projektowe Programowanie wielowątkowe

Nauka wybranych technologii przemysłowych Java

Technologie persystencji danych Spring Framework

Wprowadzenie do standardu Java Enterprise Edition

Poznanie narzędzi towarzyszących wytwarzaniu oprogramowania

Środowiska IDE Repozytoria i system kontroli wersji Narzędzi budowania kodu

Narzędzia analizy i inspekcji kodu

Narzędzia pracy zespołowej Metodyki zwinne (agile) Podstawy Continuous Integration

Kadra

Kadrę C_school tworzą doświadczeni trenerzy i gwiazdy IT. Specjaliści metodyki nauczania oraz doświadczeni programiści. Zbudowaliśmy program edukacji technologicznej, która odpowiada na realne potrzeby rynku pracy i w 100% wykorzystuje potencjał i talent uczestników. 
Sukces to efekt Twojej pracy. Wysiłek i czas, który teraz zainwestujesz w swoją edukację i systematyczne ćwiczenia, w przyszłości przybliżą Cię do wymarzonej pracy, światowych projektów i satysfakcji z tego co robisz. Lubimy pracować, uczyć się i dociekać. Dołącz do nas!

Jak to działa?

Zgłaszanie online

1

Aplikacja

poprosimy cię o cv i odpowiedź na kilka pytań

2

Prosty test logiczny

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Decyzja o zakwalifikowaniu

5

Podpisanie umowy

6

Szkolenie

7

Test końcowy

8

Rozpoczęcie pracy w CONNECTIS_ (na min. 2 lata)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie mogę rozpocząć naukę?

Aktualnie prowadzimy nabór do szkoły w Gdańsku. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Warszawie, śledź naszą stronę i fanpage na Facebooku. Tam na bieżąco pojawiają się informację o kolejnych edycjach.

Ile czasu trwa nauka?

Nauka trwa około 3 miesięcy. Przygotowaliśmy dla Ciebie 240 godzin zajęć z programowania pod okiem najlepszych specjalistów i praktyków IT. Dodatkowo czekają na Ciebie godziny indywidualnych konsultacji online oraz dużo zadań domowych, podczas których będziesz utrwalać i pogłębiać wiedzę zdobytą podczas zajęć w C_school.

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych i pracowitych osób, które swoje zamiłowanie do technologii chcą wykorzystać w pracy zawodowej. Szukamy studentów i absolwentów. Ludzi dociekliwych i chcących rozpocząć pracę w branży IT. Szukamy osób, które lubią współpracować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. A co najważniejsze, mają odwagę do podjęcia nowych wyzwań i systematycznej pracy.

Czy muszę programować, aby wziąć udział w akademii?

Nie musisz. Ważne, abyś miał dobre umiejętności analitycznego myślenia i sprawnie rozwiązywał zadania logiczne.

Na jakim poziomie muszę znać język angielski?

Twoja znajomość angielskiego musi pozwalać na swobodną komunikację. Będzie Ci ona potrzebna do pracy w zespołach zadaniowych oraz do zapoznawania się z dokumentacją.

Jakie szanse na ukończenie Akademii ma osoba nieznająca IT?

To, że nie znasz jeszcze żadnego języka programowania, nie jest przeszkodą w ukończeniu C_school z sukcesem. Na pewno musisz włożyć dużo pracy własnej w to, aby systematycznie pogłębiać zdobywaną wiedzę. Ale bez obaw, jesteśmy po to, by Cię tego nauczyć i pomóc zrozumieć tajemnice IT.

Kocham mój komputer, czy mogę z niego korzystać w czasie zajęć?

Jasne. Wiemy, jak bardzo lubicie pracować na swoim sprzęcie, dlatego bez problemu możecie korzystać ze swoich laptopów w czasie wszystkich zajęć.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się popołudniami i w weekendy. W tygodniu kodujemy zazwyczaj od 16, w soboty i niedziele od 9.

Kiedy mogę zacząć naukę?

Naukę w Connectis School możesz rozpocząć, gdy uzyskasz pozytywny wynik w procesie rekrutacji.

Ile to kosztuje?

Niezależnie od tego, ile kosztuje dany kurs, to my ponosimy koszty. Zależy nam na wspieraniu zdolnych ludzi. Bezpłatne uczestnictwo w C_school to jednocześnie pierwszy etap przygotowujący do współpracy z CONNECTIS_ i szansa na 2-letni kontrakt w prestiżowych projektach IT . Wspieramy zdobywanie kompetencji technologicznych i rozwój Twojej kariery.

Czy dam sobie radę?

Przeprowadzamy staranny proces rekrutacyjny. Przy decyzji o nauce nowego zawodu - konieczna jest gwarancja, że zainwestowany wysiłek przełoży się na realne kwalifikacje i zmianę kariery zawodowej. Dlatego jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacyjny - wierzymy, że sobie poradzisz!

A jeśli po kursie będę chciał pracować gdzieś indziej niż w Connectis?

To żaden problem. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z dwuletniej pracy jako specjalista Connectis, po prostu pokryjesz koszt odbytej nauki.

Czy to jest dobra szkoła programowania?

Współpracujemy z Politechniką Warszawską. Nasi trenerzy to Gwiazdy IT. W naszej szkole kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne. Celem jest nauka praktycznych umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia pracy w IT. W Connectis zatrudniamy wysokiej klasy profesjonalistów i właśnie takich specjalistów kształcimy.

Masz więcej pytań? Napisz: office@cschool.pl